Dzień kropki

15 września obchodziliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności i zabawy , a wszystkie podejmowane działania służą pomocą w odkrywaniu talentów i mocnych stron dziecka.

W tym dniu wszyscy ubraliśmy się w kropki, a głowy ozdobiliśmy także kolorowymi kropkami. Wspólnie bawiliśmy się przy muzyce, tańczyliśmy. Na koniec zabaw wykonaliśmy małe doświadczenie tworząc kolorową tęcze. Wykonaliśmy prace plastyczne kropkami : odbijaliśmy kolorowe kropki palcami wyczarowując barwną tęcze.

Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Dzień kropki
Previous Next Play Pause