Dzień dyni grupa wiewiórki

29 października zorganizowaliśmy sobie DZIEŃ DYNI. W tym dniu ubraliśmy się w kolorach dyni i założyliśmy dyniowe czapeczki. Zabawę zaczęliśmy od wesołych tańców przy muzyce, a potem porównywaliśmy zgromadzone dynie.

Dynie były różnej wielkości, różnego koloru i kształtu. Zobaczyliśmy co dynia  ma w środku. Dynie oprócz wartości kulinarnych , można wykorzystać do wesołej zabawy. Podawaliśmy dynie różnej wielkości w kole , w rytm muzyki. Dynie posłużyły nam za kule do zbijania kręgli oraz do toczenia slalomem. Dynia to zdrowe warzywo, dlatego wszyscy chętnie degustowali pestki dyniowe. Na koniec naszego dyniowego święta wykonaliśmy śmieszne , papierowe dynie.

Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień dyni
Grupa Wiewiórki
Previous Next Play Pause