Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia nadszedł długo oczekiwany przez dzieci dzień- MIKOŁAJKI. Już od rana czekaliśmy na naszego gościa. Zebraliśmy się wszyscy w przedszkolu. Tam wspólnie bawiliśmy się w rytm świątecznych melodii, oglądaliśmy przedstawienie teatralne pt. „List do Świętego Mikołaja.” Gdy pojawił się nasz gość przywitaliśmy go piosenką.

Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Spotkanie z Mikołajem
Grupa Wiewiórki
Previous Next Play Pause

Mikołaj poczęstował nas słodyczami. Potem każda grupa gościła Mikołaja w swojej sali. Nasza grupa zaśpiewała Mikołajowi piosenki . Każdy otrzymał od Mikołaja prezent. Mikołaj podarował nam także nowe zabawki do przedszkola, które nas bardzo ucieszyły. Pożegnaliśmy naszego gościa , obiecaliśmy być grzeczni i czekamy na kolejne spotkanie z Mikołajem za rok.