W bibliotece

W październiku skorzystaliśmy z zaproszenia do Gminnej Biblioteki w Jaworzu. Pani Gabrysia i Małgosia powitały nas serdecznie. Poznaliśmy mieszkańców biblioteki Kropka i Literkę. Pani Małgosia przeczytała nam opowiadanie o tym że czasami choć to dla nas bardzo trudne , trzeba być cierpliwym i czasami na coś poczekać , ale za to może czekać nas nagroda.

W bibliotece zobaczyliśmy wiele regałów z książkami. Nas najbardziej ciekawiły książeczki dla dzieci. Mogliśmy sami przeszukać regały z książkami. Dziewczynki znalazły bajki z księżniczkami i zwierzątkami. Chłopcy zachwycali się książkami o dinozaurach, samochodach i piłkarzach. Na pewno tu wrócimy.

Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Grupa wiewiórki
W bibliotece
Grupa wiewiórki
Previous Next Play Pause