W tym roku Dzień Kobiet obchodziliśmy w nie typowy sposób, a mianowicie chłopcy-jury wybierali Mis w danych kategoriach: Miss Najdłuższego Kucyka, Miss Szybkości, Miss Równowagi,  Miss Zgadywanek, Miss Szybkiego Liczenia, Miss Najbardziej Rozskakana, Miss Najbardziej Roześmiana, Miss Najbardziej Rozśpiewana.

 

Na początku tego uroczystego dnia chłopcy wprowadzili na wybieg wszystkie dziewczynki, które zaprezentowały swoje wdzięki. Następnie odbył się konkurs, a zwyciężczynie poszczególnych kategorii otrzymały korony, dyplomy oraz kwiaty. Tego dnia dziewczynki były bardzo szczęśliwe, co świadczyło o miło spędzonym czasie.

Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Dzień Kobiet
Grupa Wiewiórki
Previous Next Play Pause