Przygotowywania do nadejścia wiosny w naszej grupie odbywały się już tydzień wcześniej. Dzieci na zajęciach rozmawiały o pierwszych zwiastunach wiosny, rozwiązywały wiosenne zadania matematyczne, wykonywały ciekawe prace plastyczne, a także poznały wesołe  piosenki związane z nową pora roku. Dzieci zamieniły się również prawdziwych ogrodników.

Siały nasiona bazylii, mięty oraz a lubczyku. Założyły również hodowlę cebuli i fasoli. Codziennie prowadzą obserwacje przyrodnicze i pielęgnują rośliny.

21 marca mimo wielu atrakcji tego dnia, dzieci wyczekiwały  z niecierpliwością na spacer ze słomianą kukłą. Przedszkolaki radośnie maszerowały w pochodzie ulicami Jaworza. W ten sposób wyraziły swoją radość z nadejścia wiosny .

Grupa Wiewiórki
Pierwszy Dzień Wiosny
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Pierwszy Dzień Wiosny
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Pierwszy Dzień Wiosny
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Pierwszy Dzień Wiosny
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Pierwszy Dzień Wiosny
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Pierwszy Dzień Wiosny
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Pierwszy Dzień Wiosny
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Pierwszy Dzień Wiosny
Grupa Wiewiórki
Grupa Wiewiórki
Pierwszy Dzień Wiosny
Grupa Wiewiórki
Previous Next Play Pause