Dzień Kropki ....

15 września w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Międzynarodowy dzień Kropki.  Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti.

Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie. Tak jak nasza bohaterka szukaliśmy naszych mocnych stron by podnieść poczucie wartości wszystkich przedszkolaków. Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu. Tego dnia było kolorowo, radośnie  i bardzo, bardzo  kreatywnie, tak jak to zwykle bywa w naszym przedszkolu 😊

Grupa żabki
Dzień Kropki
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Kropki
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Kropki
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Kropki
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Kropki
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Kropki
Grupa żabki
Grupa żabki
Dzień Kropki
Grupa żabki
Previous Next Play Pause