Spotkanie z pilotem

        

Tego jeszcze nie było! Przedszkolaki odwiedził prawdziwy pilot!

W dniu 15.09.2021 nasze przedszkolaki na jaworzańskim boisku przywitały gościa specjalnego  pana Mieczysława Brzezickiego, który przyleciał do nas helikopterem i sprawił ogromną radość naszym dzieciom.  Pan Mieczysław pasjonuje się metodyką szkolenia śmigłowcowego w lotach operacyjnych i instruktorskich w Polsce oraz zagranicą.

  Pilot w sposób bardzo ciekawy opowiedział przedszkolakom o swojej pracy, a także odpowiedział na wszystkie pytania zadane przez przedszkolaków. Dzieci miały możliwość wejść do helikoptera i usiąść za jego sterami. Po powrocie do przedszkola słychać buło głosy przedszkolaków: kim zostaniesz?- pilotem helikoptera!. Spotkanie z pilotem było bardzo ciekawe i pozwoliło rozbudzić zainteresowanie  ciekawym zawodem.

          Serdecznie dziękujemy Panu Mieczysławowi za bardzo ciekawe spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Życzymy tyle samo lądowań co startów oraz nieustannej przyjemności w przebywaniu nad, w lub pod chmurami.

Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z pilotem
Grupa Żabki
Previous Next Play Pause