Teatr Skrzat z Krakowa

            Z okazji Dnia Przedszkolaka Dyrekcja przedszkola zaprosiła teatr Skrzat z Krakowa  na przedstawienie teatralne pt. "Z kulturą na TY". Aktorzy w humorystyczny sposób przybliżyli zasady dobrego zachowania w różnych sytuacjach. Ciekawa dekoracja i kolorowe stroje sprawiły, że wszyscy się świetnie bawili.

Przedszkolaki dowiedziały się, że  dobre maniery, to wywodząca się z tradycji praktyczna i niesłychanie przydatna we współczesnym świecie umiejętność właściwego zachowania się w każdej sytuacji. Przestrzeganie dobrych manier dowodzi szacunku dla innych oraz świadczy o naszym dobrym wychowaniu.

Grupa żabki
Teatr Skrzat z Krakowa
Grupa żabki
Grupa żabki
Teatr Skrzat z Krakowa
Grupa żabki
Grupa żabki
Teatr Skrzat z Krakowa
Grupa żabki
Grupa żabki
Teatr Skrzat z Krakowa
Grupa żabki
Grupa żabki
Teatr Skrzat z Krakowa
Grupa żabki
Grupa żabki
Teatr Skrzat z Krakowa
Grupa żabki
Grupa żabki
Teatr Skrzat z Krakowa
Grupa żabki
Previous Next Play Pause