Jesienne zabawy

Jesień na dobre rozgościła się w naszej grupie. Towarzyszy nam nie tylko przez jesienną dekorację sali, ale również w zabawie i nauce. Dzieci wykonują prace plastyczne o jesiennej tematyce, trenując sprawność manualną.

Wykonują działania matematyczne, przeliczają, porównują liczebność zbiorów z pomocą darów jesieni. Ćwiczą logiczne myślenie rozwiązując zagadki matematyczne np. leśne sudoku. Słuchają wierszy i opowiadań o tematyce jesiennej.

Grupa Żabki
Jesienne zabawy
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Jesienne zabawy
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Jesienne zabawy
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Jesienne zabawy
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Jesienne zabawy
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Jesienne zabawy
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Jesienne zabawy
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Jesienne zabawy
Grupa Żabki
Previous Next Play Pause