Chłopaki świętują w Publicznym Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Jaworzu!

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

         Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu we wszystkich  grupach dziewczynki wręczały chłopcom upominki, własnoręcznie namalowane laurki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Życzymy naszym chłopakom- przedszkolakom, żeby wyrośli na wspaniałych mężczyzn, bo już dziś widać, że spisują się na medal! We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. 

Grupa Żabki
Chłopaki świętują
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Chłopaki świętują
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Chłopaki świętują
Grupa Żabki
Previous Next Play Pause