Przedszkole nr 1

W październiku obchodzony jest Światowy Dzień Uśmiechu. Przedszkolaki włączyły się w obchody tego święta. Poznały historię tego radosnego dnia, au-tora Harvey’a Ball’a, a także symbol żółtej uśmiechniętej buzi.

Przedszkolaki postanowiły poinformować wszystkich o tym święcie i wyruszyły na jaworzańskie ulice rozdawać znaczek uśmiechniętej buzi. Dzieci wzięły udział w zabawach, gdzie ,,biletem wstępu” był uśmiech od ucha do ucha. Był to dzień pełen radości i wesołej zabawy. Życzymy wszystkim, aby uśmiech gościł na naszych twarzy zawsze, nie tylko od święta.

Grupa Żabki
Dzień Uśmiechu grupa Liski
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Dzień Uśmiechu grupa Liski
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Dzień Uśmiechu grupa Liski
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Dzień Uśmiechu grupa Liski
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Dzień Uśmiechu grupa Liski
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Dzień Uśmiechu grupa Liski
Grupa Żabki
Previous Next Play Pause