Przedszkole nr 1

7 października grupa Żabek udała się na warsztaty robienia pizzy do Pizzerii Jedynka w Bielsku-Białej. Na miejscu czekały na nas stoły zastawione produktami potrzebnymi do zrobienia pizzy. Dzieci miały okazję zwiedzić miejsca w lokalu, które na co dzień są niedostępne dla klientów

 

i podejrzeć, jak pan pizzerman Kuba robi ciasto na pizzę. Następnie każda para dzieci dostała duży krążek podpieczonego ciasta i przystąpiła do układania ulubionych składników. Po skomponowaniu składników ciasta trafiły do pieca, a dzieci z niecierpliwością czekały na efekty
swojej pracy. W tym czasie pani Magda przygotowała dla nas talerzyki, kolorowe serwetki i kubeczki z ciepłą herbatką. Kiedy pan Kuba przyniósł pizzę, dzieci z wielkim apetytem zaczęły zajadać. Wszyscy jednomyślnie stwierdziliśmy, że smakowała znakomicie. Na zakończenie warsztatów pan Kuba wręczył każdemu dziecku dyplom za ukończenie kursu Małego Pizzera.

Z całego serca  dziękujemy Pani Magdalenie – mamie Szymka za zorganizowanie wspaniałych i smacznych warsztatów.

Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Warsztaty w pizzerii…
Grupa Żabki
Previous Next Play Pause