W naszej grupie karnawał nadal trwa. Tym razem był z nami na zajęciach plastycznych, na których dzieci poznały nową technikę malowania farbami na folii. Zabawa bardzo spodobała się dzieciom.

Mogły puścić wodze własnej fantazji i tworzyć barwne obrazy. Była też to lekcja współpracy, ponieważ dzieci  miały możliwość  działania razem, by stworzyć spójną całość.  Podczas malowania dzieci doskonaliły motorykę małą i dużą,  koordynację wzrokowo-ruchową oraz stymulowały zmysł dotyku i wzroku.  Taka działalność pozwala przede wszystkim rozwijać kreatywność i potencjał twórczy naszych Żabek.

Nauczyciel: Ewa Caban

Grupa Żabki
Malowanie na folii
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Malowanie na folii
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Malowanie na folii
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Malowanie na folii
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Malowanie na folii
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Malowanie na folii
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Malowanie na folii
Grupa Żabki
Previous Next Play Pause