Ostatnio do naszego przedszkola przybyli policjanci z komisariatu w Jasienicy. Na spotkaniu, policjanci w rozmowie z dziećmi poruszyli następujące zagadnienia: bezpieczeństwo na drodze, jak bezpiecznie przechodzić przez pasy, ostrożność w kontaktach z nieznajomymi,zakaz oddalania się z osoba nieznajomą, informowanie dorosłych, opiekunów o sytuacjach niepokojących dziecko i sytuacjach zagrożenia, wzywanie pomocy, numery alarmowe.

Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Grupa Żabki
Spotkanie z policjantem
Grupa Żabki
Previous Next Play Pause

Uwieńczeniem spotkania z policjantem była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu. Każde dziecko mogło usiąść za kierownica, lub w tylnej części radiowozu. Ponadto przedszkolacy mogli włączyć i posłuchać sygnałów policyjnej syreny.