W czwartek Grupa Żabek wybrała się do Gminnej Biblioteki w Jaworzu na warsztaty z okazji Dnia Mamy. Panie Małgosie jak zawsze przywitały nas z uśmiechem i zaprosiły na zajęcia. Czekał na nas stół zastawiony słoiczkami, kolorowymi papierami, wstążkami i dekoracyjnymi dziurkaczami.

Z pomocą tych artykułów dzieci samodzielnie wykonały świeczniki dla swoich  mam. Każdy ze świeczników był wyjątkowi i stworzony z miłością. Na naszym spotkaniu nie zabrakło również elementu czytelniczego. Pani Małgosia przeczytała nam wiersz o Dniu Mamy, który wspólnie omówiliśmy.

Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wspaniałe warsztaty oraz sprawienie, że nasze przedszkolaki z wielką chęcią chcą znów wrócić do biblioteki. Dziękujemy!

Grupa Żabki
W bibliotece
Grupa Żabki
Grupa Żabki
W bibliotece
Grupa Żabki
Grupa Żabki
W bibliotece
Grupa Żabki
Grupa Żabki
W bibliotece
Grupa Żabki
Previous Next Play Pause