Zajęcia artystyczne to duża frajda, ale przede wszystkim to niezły zestaw ćwiczeń dla naszego mózgu.

Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka w jednym, czyli barwny festyn rodzinny przygotowany przez dzieci , nauczycieli i rodziców .

W środę, 12.04.17 r. zorganizowaliśmy w przedszkolu Śniadanie Wielkanocne. W tym dniu każda grupa miała okazję zaprezentować swoją świąteczną piosenkę oraz poczęstować dzieci przyrządzonymi przez siebie smakołykami.

Wiosna na łące

Końcem maja nasze Pszczółki uczestniczyły w wiosennych tańcach i zabawach.

W poszukiwaniu wiosny…

Ponieważ pogoda dopisała nam poszliśmy na pierwszy prawdziwie wiosenny spacer w poszukiwaniu oznak wiosny.

Wizyta w PSP w Bielsku-Białej

W pewien majowy poranek dzieci z grupy Pszczółek wybrały się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Bielski-Białej. Po przybyciu na miejsce, dzieci serdecznie przywitali Panowie Strażacy, którzy chętnie zapoznali naszych małych podopiecznych ze swoją pracą.

Wiosna na wsi

„Wiosna na wsi"- pod takim hasłem upłynął kolejny tydzień w grupie Pszczółek. Przedszkolaki dowiadywały się o życiu zwierząt, które mieszkają w gospodarstwach.

Zakładamy własny ogródek warzywny

Pewnego ranka, gdzie za oknem był jeszcze śnieg postanowiliśmy założyć w naszej sali wiosenny ogródek.

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny - 21 marca - był bardzo kolorowy i wesoły w naszym przedszkolu. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyły nam wesołe zabawy, tańce oraz śpiewy.

19 maja dzieci z grupy Pszczółek zaprosiły swoich rodziców na zajęcia otwarte.

Ćwiczenia gimnastyczne

Gimnastyka to zabawa, to dla dzieci fajna sprawa