Wycieczka do Dream Parku

11 października nasz grupa wyruszyła na wycieczkę do Dream Parku w Ochabach. Przedszkolaki mogły podziwiać najsłynniejsze dzieła architektoniczne z całego świata: Statuę Wolności, Wieże Eiffla, a także wiele innych ciekawych budowli.

Dzień chłopaka w grupie misiów

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach. Równie ważne jest więc Święto Chłopaka, które obchodzimy 30 września. Z tej okazji w grupie misiów, przedszkolaki również świętowały. Dziewczynki wręczyły chłopcom upominki     i  złożyły życzenia. Nie zabrakło wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych.

Dzień kropki w grupie Misiów

15 września przedszkolaki obchodziły ,,Dzień Kropki”. Jest to święto, które ma na celu wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcanie ich do tworzenia dzieła.