Grupa Pszczółek

Grupa Pszczółek w tym roku szkolnym liczy 20 dzieci (11 dziewczynek i 9 chłopców), którymi codziennie opiekuje się pani Patrycja. Popołudniami dziećmi zajmują się pani Ania oraz pani Dyrektor. Pomocą w grupie Pszczółek jest zawsze uśmiechnięta pani Ewa.

Grupa Biedronki

Nasza grupa nosi nazwę „Biedronki”, należy do niej 8 dziewczynek i 9 chłopców. Naszą grupę wyróżnia żywiołowość, ogrom energii i ciekawość świata. Każdego dnia nabywamy nowe umiejętności i zdobywamy wiedzę pod okiem pani Eweliny i pani Wiktorii, którym z pomocą przychodzi pani Aneta. Ćwiczymy naszą samodzielność, żeby stawać się pomocą i wsparciem dla naszych ukochanych rodziców. Pracujemy też nad usprawnianiem kompetencji społecznych, by stać się dumą jaworzańskiej społeczności.

Grupa Liski

Grupa „Lisków” w tym roku szkolnym liczy 25 dzieci ( 14 dziewczynek i 11chłopaków), którymi codziennie opiekuje się pani Kasia, a dzielnie  pomaga jej każdego dnia pełna energii i wigoru pani Ania. Od listopada naszymi „Liskami” będzie opiekowała się również  pani Rosita.

Grupa Smerfy

Jesteśmy  grupą 6 latków do której uczęszczają najstarsze dzieci w naszym przedszkolu. Czujemy się już prawie dorośli i tak się zachowujemy. Wszyscy znają nas, jako koleżeńskie, pracowite, zaradne i kulturalne dzieciaki .Bardzo lubimy przychodzić do naszej sali w szkole i wspólnie się bawić. Propagujemy zdrowe nawyki żywienia, zdrowy styl życia i gdy tylko pogoda na to pozwala, wychodzimy na spacer, by jak najlepiej poznać najbliższą okolicę, obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie.

Grupa Misie

„Misie” – to grupa dzieci  ciekawych  świata i interesująca się wszystkim co ich otacza. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć. Przedszkolaki bardzo lubią różnego rodzaju gry  i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie wykonują ćwiczenia gimnastyczne, śpiewają, tańczą, uczą się wierszyków, słuchają czytanych bajek i opowiadań.