10 czerwca odbył się FESTYN RODZINNY z okazji Dnia Mamy i Taty oraz dnia Dziecka.

To ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym z panią Jolą i jej pupilką IVET.

Poranek Wielkanocny

W przedszkolu zorganizowaliśmy sobie wspólnie z młodszymi kolegami „Poranek Wielkanocny.”

Ponownie odwiedziliśmy gminną bibliotekę. Tym razem panie bibliotekarki przygotowały dla nas niespodzianki z okazji Dnia Dziecka.

Pieczemy babki Wielkanocne

Zbliżają się Święta Wielkanocne i wiemy co przygotowujemy na wiosenną biesiadę.

W świecie zapachów

Na majowych warsztatach rozmawialiśmy o zapachach. Najpierw wąchaliśmy różne preparaty przygotowane na zajęcia : lawenda, kokos, cynamon, kawę, cytryna.

„MAGIA TO, CZY CHEMIA.”   warsztaty

Na kwietniowych warsztatach naukowych zastanawialiśmy się czy chemia może być magią.

Dbamy o Ziemię

Z okazji DNIA ZIEMI rozmawialiśmy o przyrodzie wokół nas. Poznaliśmy pojęcie Ekologii. Wiemy że wszyscy powinniśmy dbać o naszą planetę i jej środowisko.

Zajęcia otwarte dla rodziców

7 kwietnia zaprosiliśmy na nasze zajęcia rodziców. Rozmawialiśmy o zbliżających się świętach Wielkanocnych.

Dogoterapia

W maju pani Jola odwiedziła nas z nową podopieczną INEZ. Nowy piesek bardzo chętnie bawił się z nami . Przywitał się z nami łapą i szukał zabawki, którą chowaliśmy. Mogliśmy się do niej przytulić i pogłaskać ją. Czekamy na następną wizytę.

Wizyta w bibliotece

Odwiedziliśmy Gminną Bibliotekę. Rozmawialiśmy o tym jak powstają książki od jej napisania do kupienia w księgarni.