POŻEGNANIE 6 LATKÓW-WIERSZE

Chociaż jasno słońce świeci trochę smutne są dziś dzieci.
Czas uścisnąć sobie ręce i pożegnać najgoręcej.

W kalendarium imprez Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 już na stałe wpisał się Dzień Rodziny.

Śniadanie Wielkanocne

Tuż przed świętami , w środowy poranek urządziliśmy w naszym przedszkolu uroczyste śniadanie wielkanocne.

W miesiącu czerwcu, po raz kolejny mieliśmy okazję gościć Panią Jolę z uroczą labradorską Ivett.

Zielony ogródek

Maluszki postanowiły założyć w sali zielony ogródek. Zanim jednak zabrały się do sadzenia   i siania, dowiedziały się jakie warunki są potrzebne do prawidłowego wzrostu roślin.

W czwartek dnia 25 maja, w naszej grupie odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców, pt. „Mamo, tato baw się ze mną”.

Powitanie wiosny

Nasze przygotowania do powitania wiosny zaczęły się tydzień wcześniej.

Wyjście do gminnej biblioteki

W czwartek 11 maja 2017, dzieci z grupy „Biedronek” po raz pierwszy wybrały się do pobliskiej Gminnej Biblioteki.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka.

Dogoterapia

Dnia  9.05. 2017 przedszkolaków odwiedził specjalny gość, prześliczna czekoladowa labradorka Ivett wraz ze swoją opiekunką, Panią Jolą.

Bal karnawałowy

Czas karnawału, to nie tylko atrakcyjny okres dla dorosłych, ale również dla dzieci.