Wyjście przedszkolaków do Straży Pożarnej w Jaworzu było ważną przygodą, a także ważną lekcją dotyczącą zagrożeń i zachowania bezpieczeństwa. Największe zainteresowanie wzbudził  wóz strażacki, dzieci mogły wejść do środka. Przedszkolaki mogły również przymierzyć elementy stroju strażaka. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca strażaków.

20 kwietnia obchodziliśmy w grupie misiów ,,Dzień Ziemi”. Dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, wykonały plakat ,,Nasza Ziemia w naszych rękach” oraz zajęciach tanecznych. Podczas zabaw i zajęć przedszkolaki dowiedziały się jak powinniśmy dbać o środowisko, a także otaczającą nas przyrodę.

W naszym przedszkolu Jasełka wpisały się na stałe w kalendarz ważnych uroczystości.14. grudnia w naszej grupie odbył się spektakl bożonarodzeniowy w wykonaniu grupy „Misiów”.

Dzieci przez kilka dni  poznawały różne formy aktywności ruchowej. Przedszkolaki  podzielone były na drużyny, rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach sportowych. Działania sportowe propagowały zdrowy tryb życia oraz zachęcały do aktywności ruchowej. Zabawy z piłką, szarfami, krążkami sprawiły dzieciom dużo radości.

Spotkanie z Mikołajem to ważne wydarzenie dla każdego dziecka. 1. Grudnia nasze przedszkolaki miały okazję tego zaszczytu dostąpić i spotkać się z tak ważną osobistością, jaką jest Mikołaj.

Marcowy tydzień był dla grupy misiów kosmiczny, ponieważ rozmawialiśmy o kosmosie. Zajęcia zaczęliśmy od zabawy ruchowo – naśladowczej ,,Rakieta”.

23 listopada przedszkolaki obchodziły w przedszkolu Dzień Pluszowego Misia.

24 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W zabawie towarzyszyli nam ,,Kosmici”,  pan Sebastian i pani Ela. Dzieci przebrane były w różne, kolorowe stroje.

23 listopada grupę misiów odwiedził specjalny gość, prześliczna czekoladowa labradorka Ivet razem ze swoją opiekunką, Panią Jolą.

W styczniu dzieci wzięły udział w koncercie zespołu Metrum pt.,,Nasze Beskidy”.W styczniu dzieci wzięły udział w koncercie zespołu Metrum pt.,,Nasze Beskidy”.Dzieci bawiły się i słuchały pięknych opowieści o Naszych Beskidach, oraz ochoczotańczyły przy dźwiękach znanych melodii.