W maju pamiętając o Dniu Strażaka złożyliśmy wizytę w jaworzańskiej strażnicy. Zobaczyliśmy wóz strażacki, sprzęt który strażacy wykorzystują w swojej pracy.

14 czerwca  w przedszkolu powitaliśmy zbliżające się lato. Podczas tanecznej zabawy przy żywej muzyce wszyscy szaleli do gorących rytmów i śpiewali znane piosenki .

19 marca odbyło się wiosenne spotkanie z pieskiem. Ponownie odwiedziła nas pani Jola ze swoją podopieczną- labradorską  IVET.

9 czerwca jak co roku zaprosiliśmy naszych kochanych rodziców na wielką uroczystość z okazji święta Mamy i Taty.

Kolejny raz odwiedziliśmy gminną bibliotekę. Tym razem rozmawialiśmy o tradycjach Świąt Wielkanocnych.

Ponownie odwiedziła nas pani Jola ze swoim pupilem IVET. Mogliśmy pobawić się z pieskiem , rzucaliśmy mu piłkę , nagradzaliśmy go smakołykami, przytulaliśmy się do niego. Poznaliśmy także różne rasy psów i zaśpiewaliśmy piosenkę o kundelku.

W naszej grupie postanowiliśmy uczcić święto kobiet i zorganizowaliśmy Dzień Dziewczynek.

26 marca zaprosiliśmy naszych rodziców na warsztaty wielkanocne. Powitaliśmy naszych gości wesołą piosenką, złożyliśmy świąteczne życzenia. Wiosenne święta Wielkanocne kojarzą się nie tylko z kolorowymi pisankami ale także z zajączkiem wielkanocnym.

W poniedziałek 26 lutego do naszego przedszkola zawitał teatrzyk z przedstawieniem pt.: „O Prosiaczku Brudasku”.

21 marca powitaliśmy Wiosnę. Tradycyjnie jak co roku przeszliśmy ulicami Jaworza z Marzanną.

W piątek 23 lutego wzięliśmy udział w warsztatach naukowych, podczas których dzieci oczarowane były cieczą nienewtonowską.