W piątek jeżyki brały udział w warsztatach. Każde dziecko mogło sobie zrobić swojego „ gniotka” wystarczyło mieć do tego balonik; użyć trochę mąki i wody.

W piątek dzieci eksperymentowały z wodą. Sprawdzaliśmy Co tonie?? Co pływa??

W dniu 24.01.2018  w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Dzieci wszystkie licznie przybyły i wszystkie był pięknie przebrane.

Jesienny spacer jeżyków

Gdy słoneczko nam zaświeci, korzystamy z pogody i spacerujemy po parku. Podziwiamy piękne kolory późnej jesieni.

W przedszkolu odwiedził nas zespół Metrum Forte Pani Urszuli Janiak.Dzieci z zaciekawieniem zaciekawieniem słuchały pięknych legend o naszych Beskidach; a także śpiewały i pięknie tańczyły do znanych piosenek.

Warsztaty naukowe

W piątek grupa jeżyków uczestniczyła w warsztatach, które na celu miały przeprowadzenie eksperymentów przez dzieci.

W piątek jeżyki uczestniczyły w warsztatach „ Kilka słów o herbatce” każde dziecko mogło przygotować sobie swoją herbatkę taką jaką chciało.

W czwartek odwiedziła nas pani Jola ze swoim psem. Dzieci z radością powitały psa i chętnie uczestniczyły w zadaniach przydzielonych przez panią Jolę.

Grupa „ Jeżyków”

Grupa "Jeżyków" liczy 25 dzieci. Opiekuje się nami Pani Ania oraz Pani Irenka. W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy wytrwale. Gry, puzzle, układanki i różne malowanki cierpliwości wymagają,

ale świetnie rozwijają.

W naszym przedszkolnym ogródku chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy.