11 kwietnia grupa Słoneczek wybrała się na autokarową wycieczkę do „Chlebowej Chaty.” w Górkach koło Brennej. Na miejscu mogliśmy poznać dawne życie na wsi.

W styczniu na naszych warsztatach bawiliśmy się bańkami mydlanymi. Słomkami wydmuchiwaliśmy ogromne bańki, które odbijaliśmy rękawiczkami w powietrzu jak piłeczki .

Grudzień to czas mikołajek i świąt, dlatego tym razem pani Jola zrobiła nam niespodziankę i odwiedziła nas z dwoma pieskami.

Grudzień to czas świąt i niespodzianek. Postanowiliśmy zaprosić do przedszkola naszych rodziców na świąteczne przedstawienie JASEŁKA.

23 stycznia zaprosiliśmy na uroczystość swoje Babcie i Dziadków z okazji ich święta. Przygotowaliśmy dla nich występ.

W grudniu na naszych warsztatach robiliśmy jadalne masy plastyczne. Najbardziej podobała się nam masa czekoladowa.

10 stycznia w naszym przedszkolu odbył się wielki bal przebierańców. Na balu pojawiły się dzieci w kolorowych strojach balowych.

Omawiając tematykę związaną z naszym zdrowiem zaprosiliśmy do przedszkola ratownika medycznego i pana strażaka.