30 listopada nasza grupa przeniosła się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską i tą daleką… „kim będę w przyszłości”.

Pewnego listopadowego poranka  naszą grupę odwiedziła mama Lenki, która jest ratownikiem medycznym.

Po cyklu zajęć związanych z poznawaniem owoców i warzyw, oraz ich właściwości przyszła kolej na sprawdzenie jak smakuje samodzielnie wykonana surówka.

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu zostały zorganizowane gry i zabawy dla dzieci.

Lotnictwo Latanie… Podróże… - to pobudza wyobraźnię, rozbudza marzenia, skłania do stawiania pytań i szukania odpowiedzi.

Po radosnych i wesoło spędzonych wakacjach wracamy do naszego przedszkola. W tym roku szkolnym nasza sala znajduje się w szkole podstawowej w której za rok będziemy już uczniami.