W dniu 30 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Flagi. Nasza uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Polski. Następnie Pani Dorotka zaprezentowała krótki wiersz o symbolach narodowych.

Nasze przygotowania do powitania wiosny zaczęły się tydzień wcześniej. Dzieci na zajęciach poznały wiersze i piosenki o tematyce wiosennej, rozwiązywały zagadki oraz wykonały prace plastycznych zgodnie z przerabianą tematyką.

14 grudnia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w naszej grupie odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców, pt. „Podróż do Świątecznej Krainy”.

8 marca w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny. Zaproszeni muzycy zaprezentowali wszystkim dzieciom wiosenno- wielkanocny repertuar.

Spotkanie z Mikołajem to ważne wydarzenie dla każdego dziecka. 4. grudnia nasze przedszkolaki miały okazję tego zaszczytu dostąpić i spotkać się z tak ważną osobistością, jaką jest Mikołaj.

W miesiącu grudniu, po raz kolejny mieliśmy okazję gościć Panią Jolę z uroczymi pieskami  Ivet i Abi.

W dniu 21. stycznia w naszej grupie odbyła się jedna z ważniejszych uroczystości przedszkolnych, a mianowicie Dzień Babci i Dziadka. Na wstępie Pani  Dyrektor przywitała ciepłymi słowami wszystkich przybyłych gości i złożyła Im życzenia.

28 listopada w naszej grupie świętowaliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszowymi misiami.