22 stycznia 2019 r. miała miejsce uroczystość, na którą dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków.22 stycznia 2019 r. miała miejsce uroczystość, na którą dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków.

"Cztery pory roku" to improwizacja muzyczno-ruchowa,"Cztery pory roku" to improwizacja muzyczno-ruchowa,w której aktywnie uczestniczyły dzieci -aktorzy w przebraniach poszczególnych pór roku.

W czasie spotkania z rodzicami dzieci zaprezentowały krótki zimowo-świąteczny program artystyczny. Następnie uczestniczyły w zajęciu dydaktycznym i zabawach ruchowych.

"Niech żyje bal" - w tym roku dzieci bawiły się pośród morskich fal. Zostały zaproszone na statek"Niech żyje bal" - w tym roku dzieci bawiły się pośród morskich fal.

4 grudnia to dzień, w którym odwiedził dzieci święty Mikołaj. Zanim jednak spotkał się z przedszkolakami, musiał odbyć długą drogę z przygodami, o czym dzieci dowiedziały się oglądając inscenizację teatralną.

Dzieci z grupy V  "Wesołe Skrzaty" zaprosiły dzieci z grupy II na przedstawienie pt. "Królewna Śnieżka".

Udział w  KONKURSIE PIOSENKI JESIENNEJ  to kolejny występ  grupy Biedronek na przedszkolnej scenie. Tym razem dzieci nie tylko śpiewały, ale i grały na instrumentach perkusyjnych.

Podróż do świata baśni i bajek to fascynująca przygoda. Dzieci poznały wiele baśni i bajek oraz uczestniczyłyPodróż do świata baśni i bajek to fascynująca przygoda.

23 listopada to dzień, którego bohaterem był pluszowy miś. Każde dziecko w tym dniu bawiło się swoją ulubioną maskotką.

Dzieci z niecierpliwością czekają na zajęcia z czworonożnym przyjacielem. Tym razem rozpoznawały ślady różnych zwierząt.

9 listopada w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji 100 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI . Każda grupa zaprezentowała piosenkę patriotyczną.