12 czerwca Mrówki w przedszkolu miały odlotowe warsztaty😊. A to za sprawką  Pana Szeligi, który zaprezentował Przedszkolakom jak wyglądają i jak latają drony.

10 czerwca odbył się konkurs, w którym wszyscy chętni mogli zaprezentować swoje talenty. Grupę Mrówek reprezentował Milan ze swoją mamą w wierszu „O Grzesiu kłamczuch”. GRATULUJEMY!

1 czerwca nasze przedszkole zorganizowało w jaworzańskim amfiteatrze Festyn Rodzinny. W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty.

10 czerwiec to bardzo słodki dzień. Dzięki rodzicom grupa Mrówek pojechała na wycieczkę do „TOKO sweets” manufaktury słodyczy w Żywcu.

W dniach 27- 31 maja w naszym przedszkolu w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich odbył się cykl zabaw, gier i zawodów sportowych.

7 czerwiec to również ostatnie warsztaty UniKids. Na to spotkanie Pani Judyta przygotowała nie lada niespodziankę.

13 maj- tego dnia odwiedziła grupę Mrówek mama Piotrusia. Pani Szeliga przyszła z „całym warsztatem”. Zaprezentowała wykonane dzieła, a następnie nauczyła dzieci jak można wykonać biżuterię.

6 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie z Panią Jolą i Ivet. Dzieci utrwalały wszystkie wiadomości jakie dotyczą opieki nad psem. Dowiedziały się również co przygotować i jak spędzić upalne lato ze swoim psem.

10 maj- to kolejne warsztaty naukowe. Przedszkolaki  grupy III tworzyły własną musującą kulę do kąpieli. To wyjątkowy kosmetyk naturalny, który umili kąpiel.

3 czerwca całe nasze przedszkole pojechało na wycieczkę do Pokazowej Zagrody Żubrów w Pszczynie. Celem wycieczki było przybliżenie dzieciom zagadnień z zakresu edukacji przyrodniczej, ekologii oraz ochrony środowiska.

30 kwiecień- w ten dzień nasze przedszkole obchodziło Święto Flagi. Wszystkie przedszkolaki obejrzały film o „ Małym Patriocie”, z którym utrwaliły wiedzę o Polsce, jej barwach, hymnie.