W lutym  nie zapomnieliśmy o Walentynkach. Bawiliśmy się w rytm muzyki w parach i z balonami, wykonaliśmy  serduszkowy taniec ze swoimi ulubionymi kolegami i koleżankami.

Kolejny raz gościliśmy w gminnej bibliotece. Tym razem rozmawialiśmy o teatrze. Wysłuchaliśmy opowiadania o wizycie dzieci w teatrze, przypomnieliśmy sobie zasady zachowania w teatrze.

30 października zorganizowaliśmy sobie „ Dzień Dyni.” Dynię można użyć do celów kulinarnych, ozdobnych ale może być także świetnym rekwizytem do zabawy.

W marcu obchodziliśmy w naszej grupie święto dziewczynek. Chłopcy przygotowali laurki dla dziewczynek z życzeniami. Dla dziewczynek przygotowaliśmy także konkursy, aby mogły wykazać się sprytem i zwinnością.

24 października wybraliśmy się z wizytą do Gminnej Biblioteki w Jaworzu. Panie bibliotekarki rozmawiały z nami o jesieni, zadawały nam jesienne zagadki oraz przeczytały krótkie opowiadanie związane z jesiennym liściem.

Ostatnio nasze dzieciaki uczestniczyły w warsztatach pt. „ sztuczny śnieg” mogły same wykonać swój własny kolorowy sztuczny śnieg pomimo że za oknami mamy piękną złotą jesień.

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu chłopcy musieli się wykazać zręcznością i sprawnością aby zdobyć Puchar „Super Chłopaka.”, a dziewczynki ich dopingowały.

Korzystając z darów jesieni naszych sadów i ogrodów zachęcaliśmy wszystkich do spożywania dużych ilości owoców i warzyw.

dzień przedszkolaka Przedszkole nr1

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci na DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

8 listopada uroczyście obchodziliśmy Dzień Niepodległości Polski. Rano wraz z panią dyrektor przedszkola przeszliśmy pod pomniki pamięci w centrum Jaworza, zapaliliśmy znicze.

Grupa „Mądre Sówki.” to najstarsza grupa zerówki. Grupa liczy 25 dzieci. Opiekuje się nami Pani Ania i Pani Dorota, Pani Monika oraz Pani Anetka.