Prace dzieci , grupa Misie

Straż Pożarna

Wyjście przedszkolaków do Straży Pożarnej w Jaworzu było ważną przygodą, a także ważną lekcją dotyczącą zagrożeń i zachowania bezpieczeństwa. Największe zainteresowanie wzbudził  wóz strażacki, dzieci mogły wejść do środka. Przedszkolaki mogły również przymierzyć elementy stroju strażaka. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca strażaków.

Czytaj więcej...

Nasza Ziemia w naszych rękach.

20 kwietnia obchodziliśmy w grupie misiów ,,Dzień Ziemi”. Dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, wykonały plakat ,,Nasza Ziemia w naszych rękach” oraz zajęciach tanecznych. Podczas zabaw i zajęć przedszkolaki dowiedziały się jak powinniśmy dbać o środowisko, a także otaczającą nas przyrodę.

Czytaj więcej...

Sport to zdrowie

Dzieci przez kilka dni  poznawały różne formy aktywności ruchowej. Przedszkolaki  podzielone były na drużyny, rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach sportowych. Działania sportowe propagowały zdrowy tryb życia oraz zachęcały do aktywności ruchowej. Zabawy z piłką, szarfami, krążkami sprawiły dzieciom dużo radości.

Czytaj więcej...

Czy jesteśmy sami w kosmosie?

Marcowy tydzień był dla grupy misiów kosmiczny, ponieważ rozmawialiśmy o kosmosie. Zajęcia zaczęliśmy od zabawy ruchowo – naśladowczej ,,Rakieta”.

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy

24 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W zabawie towarzyszyli nam ,,Kosmici”,  pan Sebastian i pani Ela. Dzieci przebrane były w różne, kolorowe stroje.

Czytaj więcej...

Koncert zespołu Metrum pt. ,, Nasze Beskidy"

W styczniu dzieci wzięły udział w koncercie zespołu Metrum pt.,,Nasze Beskidy”.W styczniu dzieci wzięły udział w koncercie zespołu Metrum pt.,,Nasze Beskidy”.Dzieci bawiły się i słuchały pięknych opowieści o Naszych Beskidach, oraz ochoczotańczyły przy dźwiękach znanych melodii.

Czytaj więcej...

Jasełka

W naszym przedszkolu Jasełka wpisały się na stałe w kalendarz ważnych uroczystości.14. grudnia w naszej grupie odbył się spektakl bożonarodzeniowy w wykonaniu grupy „Misiów”.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem to ważne wydarzenie dla każdego dziecka. 1. Grudnia nasze przedszkolaki miały okazję tego zaszczytu dostąpić i spotkać się z tak ważną osobistością, jaką jest Mikołaj.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

23 listopada przedszkolaki obchodziły w przedszkolu Dzień Pluszowego Misia.

Czytaj więcej...

Dogoterapia

      23 listopada grupę misiów odwiedził specjalny gość, prześliczna czekoladowa labradorka Ivet razem ze swoją opiekunką, Panią Jolą.

Czytaj więcej...

Festiwal piosenki patriotycznej

Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu odbył się „Festiwal piosenki patriotycznej”,  z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

Czytamy dzieciom

Pewnego dnia grupę misiów odwiedziła mama Milenki. Pani Małgosia przyniosła ze sobą książki z bajkami oraz wierszykami.

Czytaj więcej...

Grupy Dzieci