Festyn Rodzinny

Już w maju rozpoczęliśmy prężne przygotowania do naszej sztandarowej uroczystości.Przedszkolaki przygotowywały kolorowe prezenty dla swoich najbliższych.

Śpiewały piosenki, układy taneczne, wiersze. I wreszcie !0 czerwca w jaworzańskim amfiteatrze rozpoczęliśmy naszą uroczystość Festyn Rodzinny. Impreza ta jest wyjątkowa, staje się radosnym przeżyciem dla całej rodziny. Świętowaliśmy  bowiem : Dzień Mamy i Taty oraz Dzień Dziecka. Najpierw dla rodziców przedszkolaki z poszczególnych grup zaprezentowały swoje umiejętności wokalno - taneczne.Grupa III zaprezentowała tańce: „Cza, cza swing”, „Polka – Trisch - Trasch” do utworu J. Straussa. Ponadto  wzruszające piosenki i wiersz  dla swoich najbliższych. Dzieci wraz z rodzicami mogły skorzystać ze słodkich poczęstunków przygotowanych specjalnie na tą uroczystość. W dalszej części naszej uroczystości została wstawiona bajka "Kopciuszek". Spektakl został przygotowany przez rodziców i nauczycieli przedszkola., pod kierunkiem Pana Sebastiana Chmiela. To przedstawienie było prezentem przede wszystkim dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Nie zabrakło także zabaw i tańców na scenie amfiteatru. W tanecznym maratonie chętnie uczestniczyły nie tylko dzieci, ale także i rodzice. To pamiątkowe zdjęcia z tej imprezy.

Zdjęcia z galerii

Odsłony: 306

Grupy Dzieci