17 grudnia do przedszkola zawitał wójt gminy Jaworze Radosław Ostałkiewicz. Z zainteresowaniem rozmawiał z dziećmi o ważnych dla nich sprawach.

16 grudnia 2019r. dzieci z grupy „Wesołe Biedronki” spotkały się w przedszkolu ze swoimi rodzicami, aby zaprezentować krótki program artystyczny pt. „Wigilijne aniołki”.

5 grudnia 2019r. dzieci spotkały się ze św. Mikołajem. Zanim jednak otrzymały prezenty, z zapartym tchem obejrzały inscenizację o zgubionych przez św. Mikołaja zabawkach.

17 grudnia dzieci miały okazję posłuchać wielu znanych i mniej znanych kolęd i pastorałek.

8 listopada 2019r. dzieci uczciły kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. O godzinie 11.11 wszyscy obecni w przedszkolu odśpiewali „Mazurek Dąbrowskiego”.

Po przerwie do dzieci zawitała Ivet – psia mama cudownych szczeniąt. W czasie zajęcia dzieci poznały wiele ciekawostek i informacji na temat małych piesków. Nie zabrakło też wesołych zabaw.

„Jak powstaje sztuczny śnieg?”- na kolejnych zajęciach „UNIKIDS” dzieci poznały pojęcie „absorbentu”. W wyniku doświadczeń powstał sztuczny śnieg oraz zabawka sensoryczna.