Dzień dinozaura

W lutym obchodziliśmy Dzień Dinozaura. W tym dniu przedszkolaki zostały wprowadzone w prehistoryczny świat, który przybliżył nam życie dinozaurów.

Dogoterapia

W lutym nasze przedszkolaczki ponownie odwiedziły nasi dwaj czworonożni ulubieńcy – Abi i Ivet. Tym razem oprócz zabaw przywitalnych, dostaliśmy mały wykład na temat smyczy i każde chętne dziecko mogło pospacerować sobie po sali na smyczy z małą Abi. Na pożegnanie mogliśmy przytulić pieski.

Dogoterapia grupa pszczółki

Walentynki w grupie pszczółek

W środę 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Walentynki. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono i różowo, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu.

Bal karnawałowy grupa pszczółki

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Dogoterapia

Na ostatnich zajęciach z Dogoterapii przedszkolaki dowiedziały się jak należy zachować się w obecności psa, po czym każdy mógł przywitać się z pieskami.

Witaj zimo w grupie pszczółek

Początek grudnia zaskoczył nas wielkimi opadami śniegu więc nasza grupa Pszczółek powitała już Panią Zimę. Każdy mógł przyozdobić suknię Pani Zimy śnieżynkami.

Dzień pluszowego misia

W listopadzie obchodziliśmy dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każde dziecko przyniosło w ten dzień do przedszkola swojego ulubionego pluszaka.

Kocham cie Polsko

W naszym przedszkolu odbyła się Audycja Muzyczna „Kocham Cię Polsko”. Prowadzący przybliżali przedszkolakom piosenki oraz wydarzenia historyczne związane z naszym krajem.

Dzień dyni

W ostatni październikowy poniedziałek obchodziliśmy Święto Dyni. Z tej okazji nasze przedszkole zamieniło się w dyniową krainę, w której królował kolor pomarańczowy.

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 27 października pozostanie na długo w pamięci naszej najmłodszej grupy Pszczółek. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość w ich życiu – Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania rodziców a także przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.