Dzień Kobiet grupa Liski

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w naszej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków

i kwiatów. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym.

Eksperymenty  w grupie lisków

3 marca w grupie pięciolatków rozpoczął się tydzień eksperymentów i zabaw badawczych

Laboratorium w przedszkolu rozbudziło ciekawość poznawczą wszystkich przedszkolaków.

Dzień pluszowego misia

25 . listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku w naszej grupie ten dzień jest obchodzony bardzo szczególnie. W tym roku świętowanie zaczęliśmy od warsztatów bibliotecznych, na których zaprezentowana została literatura, której bohaterami są misie.

W kosmosie grupa liski

Kolejny tydzień lutego przywitał dzieci w sali wyjątkowo, wśród świecących gwiazd na makiecie kosmosu. Ta niespodzianka miał na celu zachęcanie do poznawania i odkrywania tajemnic Wszechświata.

W piątek 17 listopada drugi raz bawiliśmy się z kolorami, tym razem był to kolor niebieski. Tematem przewodnim  była oczywiście woda.

Dzień Dinozaura w grupie Lisków

26 lutego dzieci z grupy „Lisków” świętowały

Dzień pomarańczowy

W poniedziałek 31 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pomarańczowy. Wszystko w tym dniu skupiało się wokół koloru pomarańczowego, nawet dzieci miały na sobie garderobę w tym kolorze.

Walentynki w grupie lisków

14 lutego był dla grupy „Lisków” prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki.

Sałatka owocowa , grupa Liski

Poruszając na zajęciach tematykę zdrowego odżywiania, w szczególności roli owoców i warzyw, jakie odgrywają dla naszego organizmu, dzieci z naszej grupy przygotowały pyszną pełną witamin sałatkę owocową.

Bal na dworcu grupa Liski

2 lutego w „Jedyneczce” odbył się Bal Karnawałowy. Sala grupy „Lisków” zamieniła się na ten czas w dworzec kolejowy z peronami, pociągami i kolorowymi balonami. Dworzec zapełnił się wróżkami, księżniczkami, rycerzami, kowbojami oraz bohaterami z bajek.