Przedszkole nr 1

 

Na ostatnich majowych i czerwcowych zajęciach z Dogoterapii nasza grupa Lisków poprzez zabawę uczyła się się poprawnego traktowania zwierząt.

W Dzień Dziecka Grupa Lisków miała okazję zabawić się w poszukiwaczy skarbów.

Przedszkole nr 1

21 marca obchodziliśmy długo wyczekiwany Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zajęć podczas których przedszkolaki dowiedziały się, jak dawniej witano wiosnę oraz co symbolizuje Marzanna.

Przedszkole nr 1

Dzieci w grupy „Liski” wzięły udział w zajęciach bibliotecznych, które odbyły się w ramach Tygodnia Bibliotek.

Przedszkole nr 1

Nasza grupa Lisków kolejny raz miała okazję wspólnie robić i dekorować pierniczki. Wszystkie dzieci były bardzo podekscytowane zabawą w cukierników.

Przedszkole nr 1

28 kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Przedszkole nr 1

Na początku grudnia do naszego przedszkola zawitał Święty Mikołaj. Wszystkie grupy brały udział we wspaniałym przedstawieniu, w którym występowały zabawki, które bardzo chciały trafić jako prezent do jakiegoś grzecznego dziecka.

Przedszkole nr 1

W dniu 24 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, podczas której przedszkolaki śpiewały piosenki o tematyce proekologicznej.

Przedszkole nr 1

Pod koniec listopada mieliśmy okazję pokolędować z zespołem góralskim. Nasi goście chętnie zaprezentowali nam również swoje instrumenty i ubiór.

Przedszkole nr 1

Na ostatnich zajęciach z Dogoterapii dostaliśmy kolejną lekcję jak być odpowiedzialnym za siebie i psa. Chętne dzieci mogły przywitać się z pieskiem.

Przedszkole nr 1

17 Listopada odbyły się kolejne zajęcia z Dogoterapii.  Podczas zajęć  nasza grupa Lisków uczyła się jak dbać o pieski.