W kalendarium imprez Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 już na stałe wpisał się Dzień Rodziny.

W tym roku ta ważna uroczystość odbyła się 10 czerwca w jaworzańskim amfiteatrze, na którą przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców. Podczas imprezy,  dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne.

Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor krótkim powitaniem zebranych gości i zaprosiła wszystkich do obejrzenia i wysłuchania przygotowanego repertuaru. W pierwszej kolejności zaprezentowały swe umiejętności  nasze Biedroneczki. Swoim rodzicom zadedykowały piosenki, wiersz oraz tańce. Po skończonych występach, każde dziecko obdarowało swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Jak co roku, nie zawiedli rodzice, którzy jak zwykle, gdy zachodzi potrzeba, chętnie służą pomocą – pomogli wraz z nauczycielami przygotować humorystyczną bajkę dla dzieci pt.: „Kopciuszek”. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, wszyscy widzowie z uwagą i podziwem obejrzeli przedstawienie. Byli oni bardzo zachwyceni i braw nie było końca.