Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka.

Aby wyrazić swoją miłość i szacunek dla nich, wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie pt. : „W aniołkowie”. Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich przybyłych  gości ciepłymi słowami oraz złożyła im serdeczne życzenia. Następnie dzieci-aniołki zaprezentowały program artystyczny. Były to bardzo wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.  Następnie nasze aniołki wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Po występie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek oraz na wspólne tańce w wnuczętami. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.