Prace dzieci , grupa pszczółki

Wizyta w PSP w Bielsku-Białej

Wizyta w PSP w Bielsku-Białej

         W pewien majowy poranek dzieci z grupy Pszczółek wybrały się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Bielski-Białej. Po przybyciu na miejsce, dzieci serdecznie przywitali Panowie Strażacy, którzy chętnie zapoznali naszych małych podopiecznych ze swoją pracą.

Podczas spotkania z najmłodszymi sympatykami pożarnictwa strażacy zaprezentowali pojazdy pożarnicze oraz sprzęt ratowniczo-gaśniczy. Każdy z przedszkolaków miał okazję wejść do wozu strażackiego, założyć hełm i poczuć się przez chwilę prawdziwym strażakiem. Oprócz pokazów sprzętu i alarmowego wyjazdu zastępu gaśniczego przez bramy garażowe jednostki, największą atrakcją był pokaz zjazdu po rurze do akcji ratunkowej oraz sygnały dźwiękowe samochodów.

         Podczas tego cennego spotkania edukacyjnego na twarzach małych przedszkolaków widać było promieniste uśmiechy zadowolenia.

 

Zdjęcia z galerii

Odsłony: 346

Grupy Dzieci