Prace dzieci , grupa pszczółki

Spotknie z Mikołajem

Spotknie z Mikołajem grupa Pszczółek

Drugiego grudnia odwiedził nas wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami ludzi, w szczególności dzieci. Uczyliśmy się piosenki o tym, że „wszystkie dzieci Mikołaja kochają i wszystkie dzieci na niego czekają”.


Przed przyjściem Mikołaja dzieci obejrzały przedstawienie. Następnie wszystkie dzieci z wielką radością powitały dłuuugo oczekiwanego gościa. Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i worek prezentów. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.

Zdjęcia w galerii

 
 
 
Odsłony: 321

Grupy Dzieci