16 czerwca Mądre sówki razem z uczniami uczestniczyły w spotkaniu ze strażakiem panem Grzegorzem Nędzka.

Występy na Festynie Rodzinnym w amfiteatrze w Jaworzu w dniu 10.06.2017r.

Gościliśmy na lekcji w klasie pierwszej szkoły podstawowej. Pani nauczycielka oraz uczniowie odpowiadali na nasze pytania. Zobaczyliśmy, jak wygląda klasa lekcyjna oraz posłuchaliśmy piosenki wakacyjnej w wykonaniu uczniów szkoły.

Dyplomy wręczane podczas ostatnich w roku szkolnym 2016/2017 zajęć z naszymi psimi ulubieńcami.

Medale za uczestnictwo w różnego rodzaju przedstawieniach w ciągu roku.

26 maj do 1 czerwca zorganizowany został IX Tydzień Sportu dla wszystkich.

Lubimy w małych zespołach grać w różne gry.

Uczestniczymy w „zabawie w szkołę”. Rozpoczęcie lekcji oznajmił prawdziwy dzwonek, ławki przystosowaliśmy do zajęć szkolnych i w pocie czoła pracowaliśmy na szóstkę. A w nagrodę doczekaliśmy się prawdziwej przerwy.

Ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty naukowe Uniwersytetu Dziecięcego „Unikids”

24 maj to kolejny dzień, w którym doświadczenia są przewodnim tematem dnia.