Dzień dyni grupa Biedronki

23 października dzieci z grupy 4 obchodziły „Święto Dyni”. Biedroneczki na długo zapamiętają ten magiczny dzień. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie w pomarańczowych, dyniowych strojach, a wejście do sali wprawiło całą grupę w niemały zachwyt.

Nasza klasa wypełniła się dyniami, które wykorzystaliśmy do zabaw ruchowych i matematycznych. Sprawdziliśmy, co dynia kryje w swoim wnętrzu i dowiedzieliśmy się, co można z niej przygotować. Cudowny czas dopełniła wesoła zabawa w dyniowej fotobudce oraz impreza taneczna do ulubionych piosenek naszych „Pracowitych Biedronek”.

Dzień dyni
Grupa Biedronki
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Biedronki
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Biedronki
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Biedronki
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Biedronki
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Biedronki
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Biedronki
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Biedronki
Dzień dyni
Dzień dyni
Grupa Biedronki
Dzień dyni
Previous Next Play Pause