Przedszkole nr 1

28 kwietnia z okazji Dnia Flagi dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w uroczystej akademii. Każda grupa przedszkolna przedstawiła program artystyczny związany z obchodzonym świętem.

Przedszkole nr 1

24 kwietnia w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ziemi. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym poszczególnych grup przedszkolnych.

Przedszkole nr 1

27 lutego obchodziliśmy DZIEŃ DINOZAURA. Okazało się, że  te prehistoryczne stworzenia bardzo fascynują dzieci, które z wielkim zainteresowaniem zdobywały o nich  wiadomości, oglądając książki o dinozaurach  oraz słuchając ciekawostek o ich życiu.

Przedszkole nr 1

Kolejne zajęcia dogoterapii  z udziałem Ivet jak zawsze dostarczyły  dzieciom pozytywnych emocji, wiele  radości oraz wiedzy.

Przedszkole nr 1

17 lutego obchodziliśmy w naszej grupie nietypowe święto- ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA. Dzieci upodobniły się do tych czworonożnych przyjaciół przez założenie opaski z kocimi uszkami, wesoło bawiły się przy muzyce, poznały kocie zwyczaje oraz rozmawiały o sposobach pielęgnacji i opieki.

Przedszkole nr 1

23 marca 2023r przedszkolaki kolejny raz obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu krakowskiej grupy teatralnej „Skrzat”.

Przedszkole nr 1

WALENTYNKI w przedszkolu to idealna okazja by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem. To  także wspólne zabawy, które wspaniale integrują grupę.

Przedszkole nr 1

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY to wyjątkowy dzień w przedszkolu. Z powodu niesprzyjającej aury nie udało się wyjść  na wiosenny spacer z Marzanną.

Przedszkole nr 1

Pizza to jedna z najpopularniejszych potraw na świecie, którą uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli. Z okazji DNIA PIZZY dzieci dowiedziały się,  w jaki sposób powstaje pizza.

Przedszkole nr 1

W ramach kręgu tematycznego:  „TAM GDZIE SLOŃCE, KSIĘŻYC, GWIAZDY”  dzieci poznawały fascynujący świat Kosmosu.

Mikołaj w grupie biedronek

5 grudnia 2022r dzieci z niecierpliwością oczekiwały św. Mikołaja. Wcześniej  przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały inscenizację o zabawkach, które marzyły o tym, aby stać się prezentami dla dzieci.