Spotkanie ze św. Mikołajem

Dzień 6 grudnia to bardzo ważny dzień dla dzieci. Dlatego 4 grudnia odwiedził nasze przedszkole św. Mikołaj.  Od rana w przedszkolu słychać było piosenki o Mikołaju, dzieci odgadywały zagadki, kolorowały obrazki ze św. Mikołajem, wysłuchały bajki pt. ,,Przyjaciele św. Mikołaja”.

Dzień pluszowego misia

W dniu 20 listopada w grupie misiów  świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki poznały historię misia, bawiły przy piosenkach o misiach, brały udział w zabawach z chustą animacyjną, układały puzzle z obrazkami misiów.

Mały patriota grupa Misie

Święto Niepodległości jest najważniejszym świętem narodowym w Polsce. Od najmłodszych lat u dzieci należy rozbudzać zainteresowania  Ojczyzną.

Poznaję figury geometryczne

Matematyka to nie tylko nauka  liczenia, układanie rymów, orientacja przestrzenna ale także geometria. Podczas zajęć przedszkolaki poznawały figury geometryczne. Dzieci nazywały poznane figury, wyszukiwały w sali przedmioty, które odzwierciedlają poznane figury.

Dzień dyni grupa Misie

W dniu 3 listopada w grupie misiów obchodziliśmy dzień dyni. Święto dyni  rozpoczęliśmy ,,dyniowym powitaniem”. Przedszkolaki dowiedziały się, że dynia jest zdrowym warzywem i można z niej przygotować  wiele dań.