Prezentacja grupy Liski

Nasza grupa nazywa się Liski, mamy 3- latka i jest to nasz pierwszy rok w przedszkolu. Jesteśmy ciekawi świata, bardzo interesujemy się wszystkim co nas otacza. Lubimy śpiewać, tańczyć, malować, a przede wszystkim wspólnie się bawić. Nasze ulubione zabawy to „Chodzi lisek koło drogi”, „Stary niedźwiedź mocno śpi” oraz „Balonik”.

Grupa Misie

Grupa II „MISIE”  to dzieci czteroletnie, mamy 10 chłopców i 14 dziewczynek.

W roku szkolnym 2021/2022 nauczycielami prowadzącymi „średniaki” są: pani Ania Rak
i pani Agnieszka Klimczok. O ład i porządek w naszej sali, dba pani Lidzia.

Dzieci chętnie uczestniczą w zabawach dydaktycznych, muzycznych oraz swobodnych. Sprawia im przyjemność wykonywanie prac plastycznych z wykorzystaniem różnych technik oraz praca w grupach. Wykazują zainteresowanie kącikami tematycznymi, które znajdują się w naszej kolorowej sali: kącik lalek, kącik samochodowy, kącik klocków oraz czytelniczy i wiele innych ciekawych miejsc, które odpowiadają zainteresowaniom naszych przedszkolaków. Wiele radości sprawiają im zabawy na przedszkolnym placu zabaw oraz spacery w okolicy przedszkola,  zabawy ruchowe na pobliskim boisku. Po całym dniu pełnym wrażeń, mają możliwość odpocząć słuchając muzyki relaksacyjnej czy posłuchać bajki czytanej przez nauczyciela.

prezentacja grupy Żabek

Witamy w naszej uroczej Grupie Żabek!

Jesteśmy grupą 5 latków do której uczęszcza 11 chłopców i 7 dziewczynek. Nasze wychowawczynie to Pani Patrycja Kłaptocz oraz Pani Ewa Caban.

O ład i porządek w naszej sali  dba  Pani Ania Moczała.

Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i ćwiczyć. Jesteśmy już dużymi przedszkolakami i każdy z nas doskonale wie, że oprócz zabawy ważna jest też nauka i to właśnie tutaj zdobywamy nowe, ciekawe wiadomości i umiejętności. Bierzemy udział w różnych uroczystościach, konkursach. Chętnie uczestniczymy w spacerach i wycieczkach. Uczymy się śpiewać piosenki, tańczymy i gramy na instrumentach muzycznych. Tutaj nigdy się nie nudzimy, bo mamy zawsze dużo pomysłów, by razem ciekawie i przyjemnie spędzić czas.

Zapraszamy do naszej Żabiej rodzinki!

„WIEWIÓRECZKI.”

Witajcie! To my – “Wiewióreczki”,

Mamy po 5 i 6 lat , większość z nas  już  chodziła do naszego przedszkola i za rok pójdzie do pierwszej klasy. W tym roku szkolnym powitaliśmy nowe dzieci : Zosię, Elizę , Stefcię, Szymona.

Od września  bawimy się , uczymy i miło spędzamy czas w naszej nowej sali szkolnej..

Razem spędzamy miło czas na zabawie w sali i na świeżym powietrzu w ogrodzie korzystając z uroków jesieni.

Grupa Biedronki

Kreatywne Biedronki to nazwa grupy dzieci sześcioletnich, które z radością i zapałem rozpoczęły nowy rok szkolny. A będzie on pełen ciekawych zabaw i pomysłowych zajęć. Na dobry początek dzieci zostały zachęcone do „przecudownej i wspaniałej, wielkiej podróży po krainach”, gdzie „Miś z lalką pędzą autem, Przyjaciół krąg się kłania, a Biedronka głośno woła: Zapraszamy do czytania!” Przed dziećmi rok pełen niesamowitych podróży po krainach zabawy, czytania, psania, liczenia oraz dziecięcej twórczości artystycznej.