Dogoterapia

Na ostatnich zajęciach z Dogoterapii przedszkolaki dowiedziały się jak należy zachować się w obecności psa, po czym każdy mógł przywitać się z pieskami.

Witaj zimo w grupie pszczółek

Początek grudnia zaskoczył nas wielkimi opadami śniegu więc nasza grupa Pszczółek powitała już Panią Zimę. Każdy mógł przyozdobić suknię Pani Zimy śnieżynkami.

Dzień pluszowego misia

W listopadzie obchodziliśmy dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji każde dziecko przyniosło w ten dzień do przedszkola swojego ulubionego pluszaka.

Kocham cie Polsko

W naszym przedszkolu odbyła się Audycja Muzyczna „Kocham Cię Polsko”. Prowadzący przybliżali przedszkolakom piosenki oraz wydarzenia historyczne związane z naszym krajem.

Dzień dyni

W ostatni październikowy poniedziałek obchodziliśmy Święto Dyni. Z tej okazji nasze przedszkole zamieniło się w dyniową krainę, w której królował kolor pomarańczowy.

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 27 października pozostanie na długo w pamięci naszej najmłodszej grupy Pszczółek. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość w ich życiu – Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania rodziców a także przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.