Dzień pluszowego misia

25 . listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku w naszej grupie ten dzień jest obchodzony bardzo szczególnie. W tym roku świętowanie zaczęliśmy od warsztatów bibliotecznych, na których zaprezentowana została literatura, której bohaterami są misie.

W piątek 17 listopada drugi raz bawiliśmy się z kolorami, tym razem był to kolor niebieski. Tematem przewodnim  była oczywiście woda.

Sałatka owocowa , grupa Liski

Poruszając na zajęciach tematykę zdrowego odżywiania, w szczególności roli owoców i warzyw, jakie odgrywają dla naszego organizmu, dzieci z naszej grupy przygotowały pyszną pełną witamin sałatkę owocową.

Dzień pomarańczowy

W poniedziałek 31 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pomarańczowy. Wszystko w tym dniu skupiało się wokół koloru pomarańczowego, nawet dzieci miały na sobie garderobę w tym kolorze.