Grupa liski w bibliotece

Grupa „Lisków” systematycznie współpracuje gminną biblioteką publiczną. Każde ze spotkań nawiązuje do aktualnie przerabianej tematyki. W miesiącu marcu zajęcia dotyczyły zbliżających się Świąt Wielkanocnych, natomiast w miesiącu kwietniu przedszkolaki poszerzały swoją wiedzę o zwierzętach domowych.

Warsztaty budowlane

26 kwietnia przedszkole odwiedził Pan budowlaniec. Jak budować, by się nie zawaliło? Z czego składa się beton? Jak działa dalmierz? To tylko część pytań,

Dzień Kobiet grupa Liski

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w naszej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków

i kwiatów. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym.

Dzień Ziemi

22 kwietnia dzieci z grupy III świętowały Dzień Ziemi. Przeprowadzono szereg działań wpisujących się w konwencję święta. Odbyły się ciekawe zajęcia edukacyjne, projekcja filmu o tematyce ekologicznej, zabawy badawcze.

Ciekawe spotkania

W dniu 6.03.2024 roku gościliśmy w naszej grupie Mamusię Jacka, która jest chemikiem.

Spotkanie z policjantem

22 marca nasze przedszkole odwiedził pan policjant, który przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniał numery alarmowe.

Eksperymenty  w grupie lisków

3 marca w grupie pięciolatków rozpoczął się tydzień eksperymentów i zabaw badawczych

Laboratorium w przedszkolu rozbudziło ciekawość poznawczą wszystkich przedszkolaków.

Wiosenny Festiwal Piosenki

21 marca br. odbył się Wiosenny Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Każda grupa zaprezentowała jedną piosenkę o tematyce wiosennej. Rodzice i nauczyciele zadbali o wiosenny image śpiewających artystów oraz o odpowiednią oprawę.

W kosmosie grupa liski

Kolejny tydzień lutego przywitał dzieci w sali wyjątkowo, wśród świecących gwiazd na makiecie kosmosu. Ta niespodzianka miał na celu zachęcanie do poznawania i odkrywania tajemnic Wszechświata.

Mobilne planetarium

15 marca przedszkolaki odwiedziły Mobilne planetarium. Przedszkolaki uczestniczyły w seansie edukacyjnym, który odbywał się we wnętrzu ogromnej, nadmuchiwanej kopuły, stanowiącej namiastkę kosmosu.

Dzień Dinozaura w grupie Lisków

26 lutego dzieci z grupy „Lisków” świętowały